Värsked tööpakkumised

Toateenindaja, kiire!!!

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 159221

Tööpakkumise number

159221

Töö kirjeldus

Pakume alates 01. augustist ca 4 kuuks tööd toateenindajale Norras heatasemelises hotellis. Toateenindaja vastutusel on igapäevaselt hotelli numbritubade jm. ruumide koristamine ning korrashoid. Esimesel 3 nädalal on töö rannarestoranis nõudepesijana.
Tööülesanded- tubade ja üldpindade koristamine, voodilinade vahetamine ja otsa saanud vahendite lisamine tuppa ning sarnased või eelnevatega seotud ülesanded.

Nõudmised kandidaadile

inglise keele oskus suhtlustasandil
vanus alates 20. eluaastast
soovitavalt eelnev töökogemus teenindusalal
kohusetundlikkus ja töökus
positiivne ellusuhtumine

Transport, majutus ja toitlustamine korraldatud tööandja poolt ja -kuludega, töö graafiku alusel, tööleping sõlmitakse Eestis.
Palk (neto e. kätte) Alates 11 300 eek
lisatasude võimalus: ületunnid (üle 162h/kuu) +50%, riigipühad +100% + boonuse võimalus alates 3. töökuust

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. august 2008
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2008
Brutopalk:
Alates 15000 EEK kuus

UNIC Management OÜ on 2004. aastal loodud ja Eestis registreeritud rahvusvaheline tööjõurendi ettevõte. Meie tegevussuund on tööjõu leidmine heatasemelistesse Norra kuurorthotellidesse hotelliteenindaja, ettekandja, koka, administraatori jt. ametikohtadele.