Toateenindaja (Hestia Hotel Laulasmaa Spa, majutusega)

HESTIA HOTEL LAULASMAA SPA

Tööpakkumise number

626063

Hestia Hotel Laulasmaa Spa Toateenindaja (Hestia Hotel Laulasmaa Spa, majutusega)

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on hotelli numbritubade ja abiruumide korrashoid ja õigeaegne ettevalmistus klientide majutamiseks ning teenindamiseks.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sulle meeldib puhtus, oled kohusetundlik, sõbralik, paindlik, usaldusväärne, korrektne, tähelepanelik, oma töös kiire ja orienteeritud meeskonna headele tulemustele. Oled valmis töötama graafiku alusel ja ka nädalavahetustel.

Omalt poolt pakume tööd toetavas ja sõbralikus kollektiivis, kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid, ööbimisvõimalusi tööpäevadel, vee- ja saunakeskuse kasutamise võimalust ning palju teisi oma töötaja soodustusi.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
4. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
5. november 2019
Soovin kandideerida

Hestia Hotel Laulasmaa Spa on armastatud sihtkoht spaapuhkuse austajatele vaid 30 minuti kaugusel Tallinnast. Hestia Hotel Group opereerib viite hotelli Eestis ja ühte Lätis, pakkudes tööd ligi 400-le inimesele.

Avan ettevõtte profiili