Tööpakkumise number

591537

Radisson Blu Sky Hotel, Tallinn/ ASTLANDA HOTELLI AS TOATEENIJA/PUHASTUSTEENINDAJA

Töö kirjeldus

Hotelli numbritubade ja üldruumide puhastus ja korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Soovi teha oma tööd hoole ja rõõmuga, korrektsust, ausust, viisakust, sõbralikku ning hoolivat suhtumist. Inglise ja vene keele oskus ning sarnase töö kogemus on eeliseks.

Omalt poolt pakume erinevaid hotellikoolitusi ning toredat kollektiivi, kes on alati sõbralik ja abivalmis! Radissoni Blu Sky hotellis antakse töötajatele võimalus edasi areneda ja õppida. Töötajatele võimaldatakse soovi korral rahvusvahelise hotelliketi koolitusi ja soodustusi. Tööd pakume nii osalise koormusega kui ka täistööajaga - kokkuleppel!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. mai 2019
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2019
Soovin kandideerida

Toateenija/puhastusteenindaja

RADISSON BLU SKY HOTEL, TALLINN/ ASTLANDA HOTELLI AS

Radisson Blu Sky Hotel, Tallinn asub Tallinna südames ning vanalinna ja muude tähtsamate vaatamisväärsuste läheduses. Hotellis on kokku 280 mugavat tuba ja sviiti. Hotellis on ka tervisekeskus ning mitu maitseelamust pakkuvat toitlustuskohta. Täielikku lõõgastumist soovivad külalised saavad end hellitada lasta spas hotelli 24. korrusel. Ruumikas konverentsikeskus tagab ürituste täieliku õnnestumise. Meie suurim vara on meie alati professionaalsed ja abivalmid töötajad!

Vaatan ettevõtte profiili