Värsked tööpakkumised

Toateenija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 607373

Tööpakkumise number

607373

Firma nimi peidetud Toateenija

Töö kirjeldus

Hotellitubade koristus. Väljaõpe kohapeal.
Tööaeg graafiku alusel sealhulgas ka nädalavahetustel 9-17:00.
Soovime aastaringset täiskohaga töötajat.

Nõudmised kandidaadile

Otsime oma toredasse meeskonda töökat, sõbralikku ja puhtust armastavat toateenijat. Eelnev töökogemus pole oluline.

tööriietus, kindel tunnitasu, millele on võimalik teenida lisaks boonus, lõunasöök ettevõtte poolt, erinevad soodustused.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
31. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2019
Brutopalk:
Alates 4 EUR tunnis

Uus ja kaasaegne 4 tärni spaahotell avas uksed detsembris 2016. Hotelli koosseisu kuulub lisaks ühele põhjamaade suurimale spaale veel konverentsikeskus, restoran ja kohvik. Me pakume pühendunult oma külalistele meeldejäävaid elamusi ületades nende ootusi.