Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672502

Toateenija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 16. oktoober 2020
Kuulutus aegub:14. november 2020

Töö kirjeldus

Toateenija tööks on hotellitubade ettevalmistamine külaliste majutamiseks ja korrashoid kogu majutusperioodi jooksul

Ootused kandidaadile

OLED MEILE OODATUD, KUI:
 soovid leda tööd sõbralikus kollektiivis
 oled kiire ja töökas
 armastad puhtust
 oled valmis töötama graafiku alusel, sh ka nädalavahetustel
 tööpäeva pikkus: 8.30-16.30

Kasuks tuleb eelnev töökogemus hotellinduses või puhastusteeninduses.

Ettevõte pakub

MEIE PAKUME:
 kindlat ja pikaajalist töökohta
 häid töötingimusi
 kaasaegset töökeskkonda
 huvitavat ja vaheldusrikast tööd osalise tööajaga

Lisainfo

Töö asukoht: Ülikooli 14, Tartu
Töö graafiku alusel

Tööpakkumise number
#672502

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. november 2020
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2020

ESTIKO on 100-protsendiliselt Eesti kapitalil põhinev peamiselt Tartus tegutsevate ettevõtete grupp. ESTIKO kaks peamist tegevusala on pakendite ja pakkematerjalide tootmine ning kinnisvara arendamine ja haldamine, sealhulgas majutusteenuse pakkumine.
Gruppi kuuluvad AS Estiko-Plastar, AS Estiko Kinnisvara, AS Tasku Keskus, OÜ Dorpat ja OÜ Lydia Hotell.

Vaata rohkem

Toateenija