Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #430056

Toateenija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hotelli tubade ja korruste ettevalmistamine külaliste majutamiseks ja korrashoid kogu majutusperioodi jooksul. Hotelli ettevalmistamine külaliste majutamiseks ja korrashoid kogu majutusperioodi jooksul.

Ootused kandidaadile

- korrektsus, ausus, kohusetunne, täpsus, hea pingetaluvus ja orienteeritus meeskonnatööle
- valmisolek tööks graafiku alusel sh nädalavahetustel

Ettevõte pakub

- sõbralikku kollektiivi
- kindlat ja pikaajalist töökohta
- meeldivat töökeskkonda, parimaid töötingimusi
- huvitavat ja vaheldusrikast tööd

Lisainfo

Võtame ühendust vaid kandidaatidega, kellega soovime kohtuda vestlusel.

Tööpakkumise number
#430056

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. juuli 2016
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2016

Vanalinna atmosfääri ja modernset arhitektuuri ühendav hotell Lydia asub Tartu Raekoja platsi taga Toomemäe nõlval. Hotell Lydia on 4 superior tärni nõuetele vastav hotell, kus on kokku 70 tuba, erinevaid sauna- ja lõõgastusvõimalusi pakkuv spaa-lounge, fitness-klubi, restoran Hõlm ja tipptasemel heli-, valgus- ja videolahendustega sündmuskeskus.

Vaata rohkem

Toateenija