Värsked tööpakkumised

Toateenija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 152649

Tööpakkumise number

152649

Töö kirjeldus

Hotellitubade koristus

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui:
Oled orienteeritud heale klienditeenindusele
Armastad puhtust ja korda
Oled sõbralik ja abivalmis
Sulle sobib meeskonnatöö
Valdad suhtlustasandil eesti-, inglise- ja/või soome keelt

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
Kindlat ja püsivat tööd pidevalt arenevas ettevõttes
Motiveerivat töötasu
Enesetäiendamis- ja arenemisvõimalust
Sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi
Ettevõttes kehtivaid soodustusi
Paindlikku tööaega/osalist tööaega/tööd graafiku alusel

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. august 2008
Kuulutus sisestati:
20. mai 2008

AS Tallink Grupp on oma 20 laeva ning 7 liiniga kujunenud suurimaks laevafirmaks Läänemerel. Peale laienemise merel, on Tallinki suunaks pakkuda mitmekesisemat teenindust ka maal. Tallinna kesklinnas asub Tallink City Hotell, lisaks Tallink Spa & Conference Hotel. Et meie kliendid saaksid parima teeninduse osaliseks, otsime juurde tublisid ja teotahtelisi inimesi, kes tunneksid rõõmu sellest mida nad teevad.