TOATEENIJA
Tööpakkumise number #708156

TOATEENIJA

1

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

- Hotellitubade koristamine vastavalt Park Inn by Radisson Central Tallinn hotelli standarditele
- Hotelliklientide teenindamine ja igakülgne abistamine

Ootused kandidaadile

- Eesti või vene keele oskus
- Ausus, täpsus, puhtuse armastus, positiivne eluhoiak
- Vastutustundlikkus
- Meeskonnatöö valmidus

Ettevõte pakub

- Paindlikku tööaega
- Soodsat toitlustamist
- Kvaliteetset ja kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#708156

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
4. juuni 2021
TOATEENIJA TOATEENIJA

Park Inn by Radisson Central Tallinn

Vaata rohkem

TOATEENIJA
TOATEENIJA