Värsked tööpakkumised

Toateenija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424427

Tööpakkumise number

424427

Töö kirjeldus

Hotellitubade koristamine.

Nõudmised kandidaadile

Otsime oma kollektiivi kohusetundlikut, töökat ja rõõmsameeset inimest.

Ettevõte pakub stabiilset tööd meeldivas kollektiivis, töö toimub vahetustega graafiku alusel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
23. mai 2016

Rixwell Olevi Hotel

asub Tallinna vanalinna südames, Oleviste kiriku ja Raekojaplatsi vahetus läheduses. Hotelli asukoht on hea ka sellepoolest,et lähedale jäävad nii Reisisadam kui raudteejaam. Mälestusmärgid, muuseumid, teatrid, kaasaegsed ostukestused kõik see jääb vaid mõne minuti jalutuskäigu kaugusele.
Punaste katustega Vanalinna majad munakuvudest kitsad tänavad ja kirikukellade helin viivad Teid tagasu keskaega. Hotelli hoone ajalugu ulatub 14 sajandi algusesse.

Гостиница Rixwell Olevi Hotel находится в самом сердце старого Таллинна, недалеко от легендарной церкви Олевисте и Ратушной площади. Близость пассажирского порта,железного порта, что делает отель удобным для гостей. Памятники старины, театры, торговые центры - все это в несколькиз минутах ходьбы от отеля.
Здание гостиницы, полностью реновированое в 2003 году, ведет свою историб от начала 14 века.