Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #310065

Toateenija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hotellitubade koristamine, õhtune toateenindus

Ootused kandidaadile

*Sa oled eelnevalt töötanud toateenijana
*armastad puhtust ja korda
*oled sõbralik ja abivalmis
*valdad suhtlustasandil eesti ja inglise keelt

Ettevõte pakub

energilist ja teokat töökollektiivi
kaasaegset töökeskkonda
konkurentsivõimelist palka
tööd graafiku alusel

Tööpakkumise number
#310065

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
4. juuni 2013

CVKeskus.ee klient

HOTELL KOLM ÕDE

Tere tulemast butiikhotelli Kolm Õde. Kolm Õde on ainuke hotell Eestis, mis kuulub prestiižsesse Relais & Chateaux gruppi.

Aastal 2003 renoveeriti ning ühendati kolm Tallinna silmapaistvat 1362. aastal ehitatud kaupmehemaja hotelliks Kolm Õde. Meie kaasaaegne sisekujundus pakub tänapäevaseid mugavusi koos tagasipõikega keskaegsesse ajalukku.

Asudes 16. sajandist pärit Tallinna müüride vahel muinasjutulises vanalinnas, võimaldab Kolm Õde uudistada vana hansalinna seinapragusid ohverdamata stiili, mugavust ja luksust.

Vaata rohkem

Toateenija