Toateenija VIP7

DZINGEL AS

Tööpakkumise number

596216

Töö kirjeldus

• Hotellitubade koristamine
• Töö on graafiku alusel 8:30-16:30 sh nädalavahetustel

Nõudmised kandidaadile

• Eesti keele oskus
• Hea pingetaluvus ja valmisolek füüsiliseks tööks
• Usaldusväärsus
• Puhtusearmastus, hoolsus, korrektsus
• Hea meeskonnatöö oskus

Ettevõte pakub

• Tööks vajalik väljaõpe kohapeal
• Kaasaegset töökeskkonda
• Sõbralikku kollektiivi
• Mitmekülgset ja iseseisvat tööd
• Ettevõttesiseseid soodustusi
• Ühised üritused kollektiiviga

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
9. mai 2019
Brutopalk:
Alates 850 EUR kuus
Soovin kandideerida

Toateenija

DZINGEL AS

Hotell Dzingel asub 15-minutilise teekonna kaugusel kesklinnast, rohelises ja rahulikus elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada 250 inimest. Restoran aitab päeva alustada rikkaliku hommikubuffeega, kus meelepärast leiab endale igaüks. Lõunal ja õhtul on võimalik einestada euroopallike mõjutustega buffee lauas. Dzingel kohvik asub hotelli II korrusel ning serveerib värskeid pirukaid ja saiakesi, kergemaid eineid ja suupisteid.

Avan ettevõtte profiili