Värsked tööpakkumised

Toateenija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 125329

Tööpakkumise number

125329

Töö kirjeldus

Hotelli üldruumide, sisustuse, akende (sh muude klaaspindade), numbritubade jms korrashoid vastavalt osakonna töö korraldusele.

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt keskharidus
• kasuks tuleb eelnev kogemus puhastusteeninduses
• hoolsus, korrektsus ja puhtuse armastus
• eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil
• kohusetunne ja usaldusväärsus

Ettevõte pakub

• meeldivat ja nooruslikku kollektiivi
• kaasaegset töökeskkonda
• arenemisvõimalust ettevõtte siseselt
• oma töötajate soodustusi

Lisainfo

CV palume saata koos palgasooviga märksõna all "Toateenija".

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
25. september 2007

Meriton Hotels on hotellikett, kuhu kuuluvad Meriton Grand Hotel Tallinn, Meriton Old Town Hotel ja Villa Mary. 2009. aastal avatakse uus SPA-hotell (300 numbrituba, baar, kohvik ja 2 restorani, spahoolitsuste- ja veekeskus, terviseklubi, 700-kohaline konverentsikeskus). Oma klientidele pakume kõrgekvaliteedilist majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenust. Meriton Old Town Hotel on turistihotell, mis asub ajaloolise linnamüüri vahel vanalinna sadamapoolses osas. Hotellis on 41 hotellituba ja kohvik Mademoiselle.