Värsked tööpakkumised

Toateenija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 359973

Tööpakkumise number

359973

Töö kirjeldus

Savoy Boutique Hotell on luksuslik ja hubane 5* hotell Tallinna vanalinnas, mille toredasse kollektiivi ootamegi TOATEENIJAT, kelle põhiülesandeks on hotellitubade korrashoid. Pakume koos pisiasjadeni tähelepanelikku teenindust!

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadil peaks olema:
- puhtusearmastus
- valmisolek meeskonnatööks ja tööks graafiku alusel
- paindlikkus
- pingetaluvus
- sõbralikkus
Kasuks tuleb ka eelnev töökogemus toateenijana!

Ettevõte pakub

Aldera Hotell OÜ pakub omalt poolt:
- kindlat ja püsivat tööd edukas ettevõttes
- koolitust
- meeldivat töökeskkonda
- vaheldusrikast tööd
- sõbralikku kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. november 2014
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 3 EUR tunnis

Aldera Hotell OÜ on Tallinnhotels kaubamärgi all töötav hotellide operaatorfirma, kes tänasel päeval opereerib viite Tallinnas asuvat hotelli - City Hotel Portus, Hotell Bern, Taanilinna Hotell, Hotell Palace ja luksuslik viietärni hotell SAVOY BOUTIQUE HOTEL, kuhu oledki oodatud kandideerima!

Kui oled sõbralik, paindlik ja tarmukas ning väärtused: ausus, teotahtelisus ja hoolivus sobivad Sinu tõekspidamistega, siis ootame Sind Savoy Boutique Hotelli toredasse meeskonda!