Värsked tööpakkumised

Toateenija (Tallink City Hotel)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361718

Tööpakkumise number

361718

Firma nimi peidetud Toateenija (Tallink City Hotel)

Töö kirjeldus

• hotellitubade koristamine

Nõudmised kandidaadile

• armastad puhtust ja korda
• kasuks tuleb eelnev töökogemus puhastusteenindajana
• oled sõbralik ja abivalmis
• valdad suhtlustasandil eesti keelt

• stabiilset tööd Eesti suurima ja mainekaima tööandja juures, meie rahvusvahelises meeskonnas töötab täna ca 7000 töötajat
• tööks vajalikku väljaõpet abivalmi juhendaja käe all
• tublimatele arengu- ja karjäärivõimalusi ettevõttes
• sõbralikku meeskonda
• hulgaliselt erinevaid ettevõtte soodustusi nii merel kui maal

Lisainfo

Otsime põhikohaga toateenijat Tallink City Hotel’i (aadress Laikmaa 5, Tallinn). Töö on graafiku alusel (5 päeval nädalas kella 8:30-17, töökoormus on 30 tundi nädalas).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
7. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
7. november 2014

Tallink Hotels on Eesti suurim hotellikett. Hotelliketti kuulub neli hotelli Tallinnas - Tallink City Hotel, Tallink Spa & Conference Hotel, Tallink Express Hotel ja Pirita SPA Hotell ning üks hotell Riia kesklinnas - Tallink Hotel Riga. Igal aastal peatub meie hotellides kokku üle 300 000 külalise, kellele me pakume meeldejäävaid ja kordumatuid hetki ning kirkaid emotsioone.