Värsked tööpakkumised

Toateenija (Iirimaale)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 97966

Tööpakkumise number

97966

Töö kirjeldus

hotellitubade koristamine ja ettevalmistamine Glendalough hotellis, mis asub Dublinist ca 40 km kaugusel looduskaunis kohas.

Nõudmised kandidaadile

inglise keele vähemalt keskpärane oskus
tahe töötada teenindussektoris

-töötamise võimalust atraktiivses turismispiirkonnas Iirimaal looduskanuis Wiclow maakonnas Glendalough hotellis
- töötasu puhtalt 230 eur (3600 eek-i) nädalas, millest üürikulu ja söögikulu on maha arvutatud
- elamine olemas tööandja poolt

Lisainfo

Asukoht Iirimaa, Wiclow county, Glendalough

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
12. märts 2007
Kuulutus sisestati:
5. märts 2007

Koostöös Iirimaa personaliotsingufirmaga pakume tööd Iirimaale Glendalough hotelli http://www.glendaloughhotel.ie/, mis asub atraktiivses turismipiirkonnas Dublinist ca 40 km kaugusele.