Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61371

TOATEENIJA (hotell kesklinnas)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tubade kiire ja korrektne koristamine ja hooldamine vastavalt etteantud juhistele.

Ootused kandidaadile

- kohusetundlikkus
- puhtuse armastus
- soov töötada suvel, 120-160 tundi kuus

Ettevõte pakub

Palga suurus vastavalt tubade arvule!
Tööd suvel 120-160 tundi kuus

Lisainfo

KANDIDEERIMISEKS:
- saada meile oma sooviavaldus meili aadressile Merje.Laasi#adecco.ee
- astu läbi meie kontorist, Kaupmehe 6, Tallinn

ÜHINE SINAGI ADECCO 700 000 TÖÖTAJAGA MAAILMAS

Tööpakkumise number
#61371

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
2. märts 2006

Adecco on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis tegutseb 72 riigis andes tööd üle 700 000-le inimesele.

Meie kliendiks on tuntud hotell Tallinna kesklinnas, kust vôib alguse saada ka Sinu karjäär hotellinduses.

Vaata rohkem