Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #737729

Toateenija (Hestia Hotel Haapsalu Spa, majutusvõimalus)

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui Sulle meeldib puhtus, oled kohusetundlik, tähelepanelik ja valmisandma oma panuse, et muuta meie külastajate puhkusmeeldejäävaks elamuseks, siis see pakkumine on Sulle.

Ootused kandidaadile

Kohusetundlik, korrektne, koostöövalmis, paindlik, aus.

Omalt poolt pakume võimalust töötada osalise või täistööajaga, paindlikku töögraafikut, toetavat meeskonda, kindlat töötasu, tasuta vee- ja saunakeskuse külastust ning mitmeid teisi oma töötajasoodustusi.

Tööpakkumise number
#737729

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele, töö sobib noortele vanuses 13-17
Kuulutus aegub:
17. november 2021
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2021

Hestia Hotel Haapsalu Spa pakub täiuslikku lõõgastust uuenenud ja veelgi mõnusamas heaolumaailmas idüllilises Eesti väikelinnas Haapsalus.
Hestia Hotel Group opereerib seitset hotelli Eestis ja kahte Lätis.

Vaata rohkem