Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56155

Toalillede ja lilletarvikute müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tööülesanded:
1) luua oma käe järgi meeskond ja käivitada toalillede müük kaubanduskettides ning hoogustada olemasolevate klientide müügiteenindust;
2) teostada toalillede ja lilletarvikute sisseostu välistarnijatelt;
3) koostada regulaarselt müügiaruandlust;
4) olla hea juht ja liider ühes isikus.

Ootused kandidaadile

Positiivset ellusuhtumist.
Väga head suhtlemisoskust.
Meeskonnatööks sobivust.

Kandidaadilt eeldame lõpetatud kõrgharidust.
Eelnevat töökogemust müügijuhi või juhi ametis vähemalt 5-e alluvaga, kestusega vähemalt 2 aastat.
Vanust 23-40 eluaastat.
Head inglise ja vene keele oskust.
Autojuhilube.
Arvuti väga head kasutamise oskust ning majanduslikku mõtlemist.

Ambitsioonikust ja teotahet püstitatud eesmärkide saavutamiseks.

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi.
Konkurentsivõimelist palka.
Enesetäiendamise ja -realiseerimise võimalusi väljakutsuval alal.
Tuge tundmatu valdkonna selgeks tegemisel.
Vajadusel ametiautot.

Lisainfo

Floreasi kohta leiate lisainformatsiooni kodulehelt: www.floreas.ee või Krediidiinfost.

Tööpakkumise number
#56155