Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627314

TNT Kliendikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 13. november 2019
Kuulutus aegub:12. detsember 2019

Töö kirjeldus

TNT kliendikonsultandina soovitad oma ala spetsialistina kliendile alati parimaid lahendusi, leiad võimalikele keerulistele olukordadele lahendused koostöös kolleegidega üle maailma ning teenindad kliente telefoni ja e-maili teel eesti, inglise ja vene keeles.

Ootused kandidaadile

SOBID MEILE, KUI:

  • klientidega suhtlemine paneb sul silmad särama;
  • oskad lisaks suurepärasele eesti keelele rääkida ka heas inglise ja vene keeles;
  • suudad sujuvalt orienteeruda mahukas infotulvas ja oled vilunud arvutikasutaja;
  • oled leidlik ja taiplik, piisavalt iseseisev ning oma tööasjades alati kohusetundlik;
  • väärtustad ja naudid meeskonnatööd ning säilitad rõõmsameelsuse ka siis, kui tööpäev on väga kiire ja kirju.

Ettevõte pakub

PAKUME SULLE:

  • Täiskohaga tööd äripäevadel: E-R, tööaeg 08.30-17.00. Kõik õhtud, nädalavahetused ja riigipühad on pere ja sõprade jaoks vabad.
  • Põhjalikku väljaõpet ning jätkuvat arengut koos toetavate koolitustega.
  • Mitmekülgset ja huvitavat tööd ning kogemust rahvusvahelises logistikamaailmas.
  • TNT-s Sa tunned, et oled oluline. Me väärtustame oma inimesi - lisaks väärilisele töötasule tunnustame ning kiidame häid meeskonnakaaslasi rohkem kui vaid 1 kord aastas. Aitäh on meil igapäevane.
  • Lõbusaid ettevõtmisi. Ühised tähistamised, rabamatk, tervisekuu ja väikesed üllatused kiiretel tööpäevadel.

Tööpakkumise number
#627314

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
13. november 2019

TNT on juhtiv rahvusvahelisi kulleri-, äriposti- ning logistikateenuseid pakkuv firma.

Vaata rohkem