Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627314

TNT Kliendikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

TNT kliendikonsultandina soovitad oma ala spetsialistina kliendile alati parimaid lahendusi, leiad võimalikele keerulistele olukordadele lahendused koostöös kolleegidega üle maailma ning teenindad kliente telefoni ja e-maili teel eesti, inglise ja vene keeles.

Nõudmised kandidaadile

SOBID MEILE, KUI:

  • klientidega suhtlemine paneb sul silmad särama;
  • oskad lisaks suurepärasele eesti keelele rääkida ka heas inglise ja vene keeles;
  • suudad sujuvalt orienteeruda mahukas infotulvas ja oled vilunud arvutikasutaja;
  • oled leidlik ja taiplik, piisavalt iseseisev ning oma tööasjades alati kohusetundlik;
  • väärtustad ja naudid meeskonnatööd ning säilitad rõõmsameelsuse ka siis, kui tööpäev on väga kiire ja kirju.

Ettevõte pakub

PAKUME SULLE:

  • Täiskohaga tööd äripäevadel: E-R, tööaeg 08.30-17.00. Kõik õhtud, nädalavahetused ja riigipühad on pere ja sõprade jaoks vabad.
  • Põhjalikku väljaõpet ning jätkuvat arengut koos toetavate koolitustega.
  • Mitmekülgset ja huvitavat tööd ning kogemust rahvusvahelises logistikamaailmas.
  • TNT-s Sa tunned, et oled oluline. Me väärtustame oma inimesi - lisaks väärilisele töötasule tunnustame ning kiidame häid meeskonnakaaslasi rohkem kui vaid 1 kord aastas. Aitäh on meil igapäevane.
  • Lõbusaid ettevõtmisi. Ühised tähistamised, rabamatk, tervisekuu ja väikesed üllatused kiiretel tööpäevadel.

Tööpakkumise number
#627314

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
13. november 2019

TNT on juhtiv rahvusvahelisi kulleri-, äriposti- ning logistikateenuseid pakkuv firma.

Vaata rohkem