Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144080

TLÜ kirjastuse küljendaja-kujundaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ülikooli kirjastusele laekuvate tööde kujundamine, küljendamine koos illustreeriva materjali (fotod,
- graafikud, joonised, tabelid jne) töötlusega. Trükiks ettevalmistamine.
- koostöö autoriga
- koostöö keeletoimetajaga
- koostöö küljendajatega, paljundajaga
- koostöö trükikoja spetsialistidega

Ootused kandidaadile

- soovitatav kunstialane kõrgharidus
- küljendamise ning tööde trükiks ettevalmistamise kogemus
- väga hea arvuti kasutamise oskus (MS Office, Adobe InDesign CS2, Adobe PhotoShop CS2, Adobe Illustrator CS2)
- interneti kasutamise oskus
Vajalikud isikuomadused:
- korrektsus
- teenindusvalmidus
- hea suhtlemisoskus
- pingetaluvus
- soov meeskonnatööks
- konstruktiivsus
- iseseisva töö oskus
- tegevuse adekvaatne planeerimine
- avatus muutustele, õpivõime

Ettevõte pakub

- stabiilset ametikohta avalik-õiguslikus organisatsioonis
- vastutusrikast ja mitmekesist tööd

Lisainfo

- Soovime tutvuda kandidaadi varasemate kujundus-küljendustöödega.
- Konkursi esimese etapi läbinud kandidaatidel tuleb teha proovitöö.
- Palume kandideerimisel esitada soovitaja kontaktandmed.

Tööpakkumise number
#144080

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. märts 2008
Kuulutus sisestati:
11. märts 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem