Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69337

TLÜ Haapsalu Kolledži arvutivõrgu administraator

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- arvutivõrgu arendus ja ülalhoid;
- riist- ja tarkvara installeerimine;
- serverite haldamine;
- arvutivõrgu turvalisuse tagamine;
- andmete varundamine;
- arvutivõrgu kasutusreeglite järgmine, kontrollimine ja reeglitest kinnipidamise tagamine;
- soetatavate seadmete spetsifikatsioonide määratlemine;
- üliõpilaste, õppejõudude ja personali nõustamine nii tarkvara kui ka riistvara kasutamise küsimustes;
- printimissüsteemi korrashoid;
- meili-kontode ning listide loomine ja korrashoid;
- esitlustehnika haldamine, rent ja paigaldus.

Ootused kandidaadile

- arvutialane töökogemus (arvutiõpetus, võrgu haldamine vms);
- haridus tehnilisel alal või selle omandamine;
- valmidus töötada liikuva graafiku alusel;
- kohusetundlikkus, korrektsus, täpsus;
- algatusvõime ja koostöövalmidus.

Ettevõte pakub

- Töösuhet avalik-õiguslikus organisatsioonis;
- Head erialast arenemisvõimalust;
- Tööks vajalikke kaasaegseid töövahendeid;
- Kaasaegset töökeskkonda;
- Täistööaega.

Tööpakkumise number
#69337