Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #90644

TLÜ avatud ülikooli büroo koolitussekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koolitussekretäri põhilised tööülesanded on:
- Koolituste administratiivne korraldamine (sh ruumide broneerimine; kohvipauside tellimine, tehniliste vahendite olemasolu tagamine, õppematerjalide paljundamine, koolitusmappide komplekteerimine, tunnistuste ja tõendite väljastamine, tagasiside ankeetide kokkuvõtete koostamine);
- Avatud ülikooli büroo asjaajamise ja dokumendihalduse korraldamine (sh arvete tellimine ja väljastamine, andmebaaside ja registrite haldamine, avatud ülikooli büroo ja nõukogu koosolekute protokollimine);
- Avatud ülikooli infolisti haldamine (sh info kajastamine ja kaasajastamine koolitusportaalides).:

Ootused kandidaadile

- Kõrgharidus (omandamisel);
- Eesti keele valdamine kõrgtasemel nii kõnes kui kirjas, inglise ja vene keele valdamine suhtlustasandil;
- Hea arvuti kasutamise oskus;
- Aktiivsus ning hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus;
- Hea pingetaluvus ja vastutustundlikkus;
- Orienteeritus tulemustele ja koostööle.
Kasuks tuleb:
- koolituste korralduskogemus;
- teadmised asjaajamisest ja dokumendihaldusest,
- ülikooliorganisatsiooni tundmine.

Huvitavat ja väljakutseterohket tööd avatud ülikooli meeskonnas
Enesetäiendamise võimalust
Paindlikku töögraafikut

Tööpakkumise number
#90644

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2007

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem