Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59891

TLÜ asutus Elamu direktori abi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha põhieesmärgiks on direktori abistamine asutus "Elamu" haldamises ja igapäevase töö korraldamises:
- dokumentatsiooni koostamine ja haldamine
- "Elamu" finantsseisuga tegelemine (eelarve jälgimine, täitmine)
- "Elamu" klientdele arvete väljastamine, laekumiste jälgimine
- Koostöö ülikooli rahandusosakonnaga ja teiste koostöö partneritega
- Tihe koostöö majajuhatajatega
- Klientidega (üliõpilastega) suhtlemine, nende abistamine

Ootused kandidaadile

- Kõrgharidus
- Vajalik eelnev haldusalane ja/või finantsalane töökogemus
- Raamatupidamisalased teadmised
- Arvutiprogrammide kasutamise oskus lõppkasutaja tasemel
- Riigikeele valdamine, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
- Täpsus, korrektsus, ausus

Ettevõte pakub

- Ametikohta avalik-õiguslikus organisatsioonis
- Töökohta Tallinna kesklinnas
- Toimivat meeskonda

Lisainfo

Tööleping tähtajaline seoses ajutiselt äraolava töötaja asendamisega.
CV-keskuse kaudu kandideerijad ja esitatud küsimustele vastanud on kandideerimisel eelistatud.

Tööpakkumise number
#59891