Värsked tööpakkumised

Tisler/tisleri õpilane

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 422869

Tööpakkumise number

422869

Töö kirjeldus

Töö sisuks on peamiselt liimpuidu valmistamine ja sellest treppide tootmine.
Freesimine, saagimine, lihvimine jne.
Soovi korral kogu toode algusest lõpuni valmis teha.

Nõudmised kandidaadile

Huvi puutöö vastu. Soovitatav eelnev töökogemus.

Ettevõte pakub

Noort kollektiivi
Arenemisvõimalusi

Lisainfo

Hea kui oleks eelnev töökogemus, kuid kindlasti oleme valmis ka inimest välja koolitama.
Samuti võimalus õppida viimistlust.

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
25. mai 2016
Kuulutus sisestati:
11. mai 2016

Dalbergia OÜ alustas oma tegevusega aastal 2009. Kuue aastaga on ettevõte palju arenenud ja saanud hakkama paljude keerukate ja suuremahuliste projektidega. Peamiseks tooteks on meil puidust ja metallist trepid. Teisel kohal võiks välja tuua garderoobid ja liuguksed. Kolmandana köögimööbli.
Pakume oma klientidele ka täislahendust. See tähendab kogu sisustuse valmistamist (uksed, trepp, aknalauad, garderoobid, köögimööbel jne.)