Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #638455

Tisler

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Viljandimaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 4. veebruar 2020
Kuulutus aegub: 4. märts 2020

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda initsiatiivikat, koostööle ja tulemusele orienteeritud head suhtlejat. Sinu peamisteks ülesanneteks on eritellimusmööbli valmistamine vastavalt tehnilistele joonistele ja spetsifikatsioonidele ning kvaliteedi kontrollimine vastavalt etteantud nõuetele.

Ootused kandidaadile

omad head tehnilist taipu ja oskad lugeda tööjooniseid
oled süsteemne, korrektne, püsiv ning oskad märgata detaile
suudad oskuslikult oma tööülesandeid planeerida
valdad vabalt eesti keelt
Kasuks tuleb: eelnev töökogemus ja viimistlus oskus

Ettevõte pakub

huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
põhjalikku väljaõpet töökohal ja järjepidevat koolitust
kõikide mugavustega töökeskkonda
motiveerivat töötasu
arenguvõimalusi
sõbralikku ja toetavat meeskonda
pikaajalist töösuhet
ettevõttesiseseid soodustusi
Asukoht: Viljandi

Tööpakkumise number
#638455

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. märts 2020
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2020

Baltest Mööbel on tänaseks üks Eesti suurimaid köögimööbli tootjaid. Meil töötavad noored võimekad insenerid ning meil on Eesti ühed kõige kaasaegsemad tootmispingid. Meie kõrge kvaliteediga köögid, garderoobid ja vannitoad pakuvad nutikaid ja funktsionaalseid ruumilahendusi igale kodule alates 2005. aastast. Aitame luua head elukvaliteeti tänu hästi läbimõeldud ja kvaliteetselt teostatud projektidega. Toetame ka erinevaid algatusi, näiteks valmistanud kõik köögid, vannitoad ja garderoobid Kodutunde telesaate jaoks.

Vaata rohkem

Tisler