Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #101610

Tisler

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mööblidetailide töötlemine erinevate puidutöötluspinkidel.

Ootused kandidaadile

Erinevate puidutöötlemisseadete tundmine
Soovitavalt eelnev töökogemus mööblitööstuses
Positiivne ellusuhtumine
Võime iseseisvalt töötada
Koostöövalmidus

Ettevõte pakub

Väljaõpe kohapeal
Motiveerivat palgasüsteemi
Stabiilset ja püsivat tööd uues tehases
Tööd arenevas ettevõttes
Meeldivat kollektiivi
Arenemisvõimalusi

Tööpakkumise number
#101610

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. september 2007
Kuulutus sisestati:
29. märts 2007

Tarmeko LPD OÜ on asutatud 2005 aastal, ettevõttes töötab 100 inimest. Põhitegevusvaldkonnaks on kasespoonist liimitud-painutatud detailide tootmine. Meie missiooniks on spooni vääristamine erinevate toodetena, tõstmaks klientide rahulolu.

Vaata rohkem

Tisler