Värsked tööpakkumised

Tisler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 544558

Tööpakkumise number

544558

Töö kirjeldus

Pakume tööd professionaalsetele mööblitisleritele eritellimusmööbli tootmiseks.

Nõudmised kandidaadile

- Professionaalsus ja kogemus
- Kohusetundlikus, lojaalsus
- Töödistsipliinist range kinni pidamine, täpsus

Ettevõte pakub

Väga konkurentsivõimelist töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
3. august 2018
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2018

EVO Design OÜ on 2006 aastal loodud ettevõte , mis on Eesti üks suurim eritellimus mööblitootja, aastakäibega rohkem kui 10 milj. eur..
Meie põhitegevusalaks on kõrgekvaliteetse eritellimusmööbli valmistamine laevanduse ning hotellinduse jaoks. Firma on tööandjaks 75 inimesele. Ettevõtte toodangust 100 % eksporditakse üle maailma. Ettevõttel on ametlikud esindused USA-s, Qataris ja Hiinas.