Tisler
Tööpakkumise number #697848

Tisler

2
Dafug OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Oleme eritellimus mööblit tootev ettevõte ja otsime oma meeskonda tislerit.  Tööülesanneteks on mööbli tootmine algusest lõpuni ja paigaldus. Meie juures saab ennast teostada täielikust rätsepalahendusest huvituv inimene, teeme vahel ka näiteks filmidele rekvisiite ja loov mõtlemine tuleb kasuks.

Asume Lasnamäel Peterburi tee ääres, 2km Ülemistelt.

Märksõna: mööbel, eritellimusmööbel, tisler, sisekujundus, disain, paigaldus

Ootused kandidaadile

  • Oskab mööblit toota
  • Loeb ja mõistab jooniseid
  • Töötab iseseisvalt
  • Räägib Eesti keelt

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja väljakutsuvat tööd
  • Erialaselt entusiastlikku kollektiivi
  • Pidevalt arenevat töö keskkonda
  • Paindliku tööaega

Tööpakkumise number
#697848
Tisler
Tisler