Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #686052

TISLER ( Kastre)

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 4. veebruar 2021
Kuulutus aegub: 4. märts 2021

Töö kirjeldus

*valmissaunade ja saunatoodete koostamine
*laudise ja roovituse koostamine
*valmivate toodete kvaliteedi kontroll

Ootused kandidaadile

*kohusetundlikus ja vastutustunne

*kiirus ja täpsus oma töös
*oskus töötada meeskonnas

*füüsiline vastupidavus

Ettevõte pakub

*töös vajalikku väljaõpet

*panusele väärilist tasu
*kaasaegset töökeskkonda ja sõbralikku kollektiivi
*pikaajalist ja stabiilset töösuhet tugevas ja kasvavas kodumaises ettevõttes
*lõunasöögi kompensatsiooni;
*transporti Tartu-Vana Kastre-Tartu

Tööpakkumise number
#686052

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. märts 2021
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2021

Thermory AS tooteportfelli kuuluvad termotöödeldud täispuidust terrassi-, voodri- ja põrandalauad ning saunamaterjal, mida esindab enam kui 50 riigis üle maailma bränd Thermory. Valmissaunasid esindab bränd Auroom. Ettevõtte peakontor asub Tallinnas ning tootmiskompleksid Harjumaal, Tartumaal ja Soomes. Grupis töötab ligi 700 inimest. Thermory AS ekspordib ligi 98% oma toodangust ja seda üle maailma. Olulisemad sihtriigid on Soome, Saksamaa, USA ja Norra. Kaugeimad sihtriigid on näiteks Jaapan, Uus-Meremaa, Lõuna-Aafrika Vabariik. 2018.Eesti Ettevõtlusauhindadel tunnustati Thermory AS-i tiitliga Aasta Eksportöör 2018.

Vaata rohkem