https://www.cvkeskus.ee/199732

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199732

Tisler

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööd saab töökogemusega tisler, kelle ülesandeks on valmistada uksi, treppe, aknaid ja mööblit.


Ootused kandidaadile

  • Jooniste lugemise ja arusaamise oskus.
  • Oskus iseseisvalt tööd teha.
  • Soovitatavalt eelnev töökogemus.
  • Hea tehnilise taibu olemasolu.
  • Korrektsus, täpsus ja tähelepanelikkus.


Ettevõte pakub

  • Sõbralikku töökeskkonda.
  • Uued ja mugavad töövahendid/pingid.
  • Paindlik töögraafik.


Tööpakkumise number
#199732
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Tisler
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!