Tisler
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #536124

Tisler

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eritellimusmööbli ja sisustuselementide lõppkoostamine ja montaaz vastavalt projektidokumentatsioonile

Ootused kandidaadile

Erialased teadmised ja praktiline töökogemus mööblitisleri ametikohal
Eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Motiveerivat töötasu
Huvitavat ja iseseisvat vahetustega tööd
Kogemustega meeskonna tuge
Kaasaaegseid töötingimusi ja töövahendeid
Aasta jooksul mitmeid ühisüritusi

Tööpakkumise number
#536124

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
21. mai 2018

1992. aastal Eesti-Soome ühisfirmana loodud Sarkop on alates 2005. aastat 100% Eesti osalusega suurimaid sisekujundusprojektide alusel mööblit tootvaid ettevõtteid Eestis. Tänane 80 töötajaga efektiivne organisatsioon on kogu oma 25 edukat aastat on Sarkop pakkunud kaasaegseid sisustuslahendusi ning valmistanud kvaliteetmööblit nõudlikule kliendile nii kodu kui ka välismaal. Täiusliku tulemuse saavutamiseks kasutab Sarkop lisaks eksklusiivsetele materjalidele, parimale tehnoloogiale ning professionaalsetele töötajatele veel midagi, mida raha eest osta ei saa – see on kogemus, mis tekib vaid aastatepikkuse tõsise tööga.

Vaata rohkem

Tisler