Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146530

Tisler

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eritellimusel mööbli valmistamine jooniste põhjal puitlaastplaadist ja väärispuidust ning täispuidust treppide valmistamine väärispuidust. Töötamine erinevate masinate ja seadmetega.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus, kohusetundlikkus, suhtlemisoskus, täpsus ja korrektsus,valmidus meeskonnatööks, kvaliteetse töö teostamine, tähtaegadest kinnipidamine.

Tööle vastav palk, tööriietus, tööks vajaliku sisustusega tööruumid (soojad ja puhtad), korralikud olmeruumid (kööginurk, söögiruum, riietusruum koos sauna ja dushiruumiga).

Kuna valmistame eritellimusmööblit, on töö loov ja vaheldusrikas. Tublimatele meestele pakume ka lisateenimise võimalust töötada lühiajalistel objektidel Soomes ja liikuvatel laevadel, millel teostame remonditöid ja vahetame mööblit.

Tööpakkumise number
#146530

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 10000 - 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. mai 2008
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2008

Firma tegutseb alates 2005.aastast ning põhilisteks tegevusvaldkondadeks on laeva- ja hotellisisustuse valmistamine ja tarnimine põhjamaadesse. Aastast 2007 on lisandunud eritellimusmööbli ja treppide valmistamine Eesti turul. Seoses töömahu suurenemisega vajame oma meeskonda kvalifitseeritud ja motiveeritud tööjõudu.

Vaata rohkem

Tisler