Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #33433

TISLER

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puittoodete valmistamine.

Ootused kandidaadile

  • omad eelnevat töökogemust tislerina puidutööstuses;
  • tunned puidutöötlemise tehnoloogiat ja tööpõhimõtteid;
  • oled kohusetundlik, täpne ja kõrge vastutustundega inimene.

Pakume Sulle kui tublile tislerile tööd arenevas ja põnevas valdkonnas, koolitusi, karjäärivõimalusi ja tööle väärilist tasu.

Lisainfo

Kandideerima on oodatud tislerid, kelles on tugev soov ja tahe ennast tõestada tulemusliku ning professionaalse töötajana!
Tootmiskompleks asub Tallinna kesklinnast ca 8 km kaugusel Harjumaal, Loo alevikus.
Informatsiooni küsi tii@cvkeskus.ee või GSM: 56210290!

Tööpakkumise number
#33433
TISLER