Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #519417

Tisler, eritellimus mööbli valmistamine

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Pakume tööd eritellimus mööbli valmistajale.

Ootused kandidaadile

* Jooniste lugemise oskus
* Mööblivalmistamise kogemus soovitatavalt 1 a.
* Täpsus ja korrektsus

Ettevõte pakub

* Head töötasu
* Huvitavat ja väljakutset pakkuvat tööd
* Võimalust areneda

Lisainfo

Tööle asumisega kiire.

Tööpakkumise number
#519417

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või praktika
Brutopalk: 1200 - 1800 €/kuus
Kuulutus aegub:
19. märts 2018
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2018

OÜ Villu Mööbel tegeleb köögimööbli, liuguste, treppide ja eritellimusel mööbli valmistamisega.

Vaata rohkem