Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #288763

"Timburid, kirvesmiehet"

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soomes, Helsingis pakkuda tööd kogemustega ehitajatele. Töö seisneb : iseseisev töö teostus erinevatel ehitusobjektidel. Nõutud "kirvesmeeste ja timburite" ametialased oskused, soome töökogemus.

Ootused kandidaadile

Pikk töökogemus ehitusalal, soome tööjooniste lugemise oskus, iseseisva töötamise oskus, oma sõiduvahendi- ja tööriistade olemasolu, soome keel suhtlustasandil.

Eduks oma majutuse olemasolu Suur-Helsingi piirkonnas.

NB! TÖÖTURVALISUSE KAART kohustuslik!

Ametlik leping, majutus, mitmeid objekte Helsingi piirkonnas, palk al.12.95, parimatel tööd pikaks ajaks.

Tööpakkumise number
#288763

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. november 2012
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2012

RS Alleron on personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte. Oleme registreeritud majandustegevuse registris (MTR). Registreeringu number: STT 000131.
Omame Soome Vabariigi Y-tunnust (maksukohustlase register nr. 2143892-5)

Vaata rohkem