Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #147977

Tikkimismasina operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

toodete ettevalmistamine masinal tikkimiseks,
toodete vastavuse võrdlemine tellimusega,
toodete kvaliteedi hindamine,
tikkimisraamide seadistamine,
masinal tikkimine
viimistlus: tikandite puhastamine, alusmaterjalide eemaldamine, toodete ladustamine

Ootused kandidaadile

põhi- või keskharidus
võimalus töötada vahetustega (NB! Väga paindlik graafik!)
täpsus ja korrektsus
meeskonnatöö kogemus
Kasuks tuleb: õmblus- ja/või tekstiilialased teadmised, õmblemisoskus

väljaõpet kohapeal: eelnev töökogemus antud valdkonnas ei ole vajalik
väga sõbralikku ja abivalmis meeskonda
stabiilset töökohta pikaajalise kogemusega ettevõttes
väga paindlikku töögraafikut: arvestame alati konkreetse inimese soove ja võimalusi

Tööpakkumise number
#147977

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 35 - 44 €/tunnis
Kuulutus aegub:
14. mai 2008
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2008

AS Fifaa on juhtiv firmarõivaste ja reklaamkingituste hulgimüüja. Fifaa teostab siiditrükki tekstiilile ning masintikkimist. Lisaks omab Fifaa Eestis, Lätis ja Leedus tegutsevat kauplusteketti "T-särgipood" ning on ametlikuks maaletoojaks tuntud spordikaubamärkidele And 1, Spalding, Under Armour ning Skechers.

Vaata rohkem