Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #696833

TIIMITÖÖ JUHT Tallinna üksustesse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tiimitöö juht juhib üksuste igapäevast töökorraldust ja klienditööd.

TIIMIJUHTIMINE:

o Juhendab ja juhib töötajaid töökorraldusalaselt, osaleb töötajate arengu ja koolituste planeerimises

o Õpetab töötajad välja iseseisvaks asjaajamiseks ja IKT vahendite kasutamiseks

o Koostab tööajakavad ja tagab teenusüksuste toimimise

KLIENDITÖÖ JUHTIMINE:

o Kohandab keskkonna lähtuvalt kliendi vajadustest

o Dokumenteerib klienditöö, tagab kliendiprofiilide, tegevus- ja kalenderplaanide nõuetekohase sisulise täitmise

o Juhib klienditöö meeskondi, analüüsib ja juurutab parendusi

o Tagab klienditöötajate klienditööalase ettevalmistuse ja oskuste töösse rakendamise

o Tagab klienditööalase info edastamise töötajatele, klientidele ja võrgustikule

Ootused kandidaadile

Ootame Sind, kui:
- Sul on erivajadustega inimestega töötamise kogemus;
- Sul on inimeste ja tööprotsesside juhtimise kogemus;
- Oled vähemalt rakendusliku kõrgharidusega;
- Valdad eesti keelt kõrgtasemel ning suhtled vabalt vene keeles;
- Sul on hea arvutikasutamise oskus (MS Office jm);
- Omad B-kategooria juhiluba;
- Oskad hoida ja luua inimestevahelisi suhteid; näed ja mõistad väliskeskkonna muutuseid ja kohandad ettevõtte keskkonda vastavalt.

KOMPETENTSID:

o Tiimile edumeelsete eesmärkide püstitamine ning nende saavutamiseks nutikate lahenduste leidmine, tulemusteni jõudmine

o Lugupidav, julgustav, usaldusväärne

o Suhete hoidmine erinevate osapooltega

o Enesearendamine ja teadmiste ning oskuste rakendamine töös

o Väliskeskkonna muutuste märkamine ja mõistmine ning neist lähtuvate arenguvajaduste juurutamine ettevõttes

Meie juures saad teha liikuvat täistööajaga tööd; saad osa innovaatilisest ja edasipüüdlikust töökeskkonnast, Sul on toetavad kolleegid ja abiks hästi toimiv tugiteenuste võrgustik; kaugtööks on olemas transpordi-, side-, jm töövahendid; ettevõttepoolsed toetused olulisemate perekondlike sündmuste puhul ning tervisehüvitised.

Tööpakkumise number
#696833

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2021

AS Hoolekandeteenused on riigile kuuluv äriühing, mis tegutseb üle kogu Eesti pea kõigis maakondades. Pakume hoolekandeteenuseid enam kui 2000-le psüühilise erivajadusega kliendile. Meil töötab ligi 900 töötajat üle Eesti.

Meie eesmärk on toetada oma tööga erivajadusega inimesi, et nad saaksid elada võimalikult sisukat ja aktiivset igapäevaelu. Selleks loome oma elanikele füüsilise elukeskkonna - kodu ning toetame igapäevatoimingutes ja erinevates töö-, hobi- jm tegevustes.

Tööandjana oleme uuenduslik ja vastutustundlik. Otsime innovaatilisi lahendusi, et meie organisatsiooni tööd tõhusamalt teha ning pakkuda ka oma klientidele-elanikele võimalikult palju võimalusi eluks kogukonnas. Sotsiaalsektoris oleme suunanäitajad ning kutsume Sindki liituma meie suure ja sõbraliku tiimiga sedasama tegema. Meie juures saad and teostada igapäevaselt ning ühtlasi parandada erivajadustega inimeste võimalusi aktiivseks eluks kogukonnas ka laiemalt. Tule ja saa osa meie aktiivsest elust, meiega ei hakka kunagi igav!

Kui oled otsimas, oma esimest töökohta, naased peale lapsehoolduspuhkust tagasi tööturule või soovid muuta oma tööelu ja ümber õppida. Võid julgelt oma küsimustega meie poole pöörduda!

Vaata rohkem