Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673989

Tiimijuht Kristiine Prismas

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Eesti
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 27. oktoober 2020
Kuulutus aegub:26. november 2020

Töö kirjeldus

  • kaupade tellimine ja vastuvõtt, väljapanekute organiseerimine;
  • sortimendi, saadavuse ja parima klienditeeninduse tagamine;
  • kaokontroll;
  • meeskonna juhtimine ja motiveerimine;
  • meeskonna koolitamine ja õpetamine;
  • AS Prisma Peremarketi sisene koostöö ning koostööpartneritega suhtlemine;
  • muud ametijuhendist tulenevad kohustused.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidust, kasuks tuleb töökogemus kaubanduses;
  • õppimis- ja arenemistahet;
  • valmidust jätkuvalt arendada oma tööd ja tööoskusi, valmidust muutusteks;
  • tulemustele orienteeritust, süsteemsust, kohusetundlikkust, täpsust ja planeerimisoskust;
  • iseseisvalt töötamise ning meeskonnatöö oskust;
  • positiivset ellusuhtumist, head suhtlemisoskust ja usaldusväärsust;
  • eesti keele oskust kõnes ja kirjas, kasuks inglise keele oskus;
  • head arvuti kasutamise oskust

Ettevõte pakub

  • korralikku väljaõpet ja mitmekesist tööd
  • konkurentsivõimelist palka, keskmine teenitav tunnipalk on täna 5.72
  • erinevaid personalisoodustusi ja sportimisvõimalusi
  • arenguvõimalust rahvusvahelises kaubandusettevõttes
  • võimalust olla üks meie 43 000 kolleegi seast.

Tööpakkumise number
#673989

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. november 2020
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem