Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27021

Tiigi Seltsimaja direktor

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Direktori põhiülesandeks on kultuurikeskuse Tiigi Seltsimaja juhtimine ning kultuuriürituste korraldamise tagamine

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • kõrgharidust
  • juhtimiskogemust
  • töökogemust kultuuri valdkonnas
  • vähemalt ühe võõrkeele oskust
  • väga head suhtlemis- ja koostööoskust
  • arvuti kasutamise oskust

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd

Lisainfo

Avalduse ja elulookirjelduse võib saata ka Tartu Linnavalitsuse kultuuriosakonda Raekoja plats 12, 51004 Tartu või elektronposti aadressil Katriin.Fisch@raad.tartu.ee hiljemalt 16. veebruariks 2004.

Tööpakkumise number
#27021