Värsked tööpakkumised

Tihendiroboti operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 188081

Tööpakkumise number

188081

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on:
• plastdetailide komplekteerimine ja ettevalmistamine tihendirobotile
• tihendirobotiga töötamine

Nõudmised kandidaadile

Eeldame
• kohusetundlikkust,täpsust ja korrektsust
• eesti keele oskust kõnes
• pinge -ja rutiinitaluvust
• töökogemust tööstusettevõttes

Kasuks tuleb
• tehniline taip
• julgus arenevas ettevõttes uute väljakutsetega tegeleda
• soome,inglise või vene keele oskus suhtlustasandil

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni Tallinnas asuvas üksuses, tööalaseid koolitusi (sh enne tööle asumist 2-kuulist väljaõpet Soomes vastavalt vajadusele), sõbralikke töökaaslasi, kaasaegseid töötingimusi, soodustingimustel sportimisvõimalust, oskustele ja tööle vastavat töötasu ning vastavalt Enstos töötatud ajale ka täiendavat talvepuhkust.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos palgasooviga 20.detsembriks 2009.a aadressil Paldiski mnt 35/4A, 76606 Keila või e-postiga.

Sobilike kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 30.12.2009. Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.

www.ensto.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2009

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

Eestis tegeleb Ensto metalltoodete tootmise, plastmassi survevalu ning elektritarvikute koostamise ja müügiga. Eestis asuvad Ensto tehased Keilas ja Tallinnas, kus töötab kokku umbes 300 inimest.