Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343807

TIG keevitaja/CNC painutuspingi operaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime meeskonda CNC- painutuspingi operaatorit/TIG keevitajat
Töö iseloom:
Painutuspingi DURMA opereerimine ja TIG keevitustööd. Põhitoodang on alumiiniumist.
Vajadusel ka muude tööde teostamine (toodete komplekteerimine, pakendamine, puurimine, keermestamine jne.)

Ootused kandidaadile

Eesti keele oskus kõnes ja kirjas
Tehniliste jooniste lugemise oskus
Tehniline taip
Kohusetundlikkus, ausus ja täpsus
Hea füüsiline vorm
Töötahe
Eeliseks on vähemalt ühe pakutava põhitööülesande eelnev oskus

Kasuks tuleb:
Tehniline haridus
MIG/MAG keevituse oskus
Eelnev metallitöö kogemus
Isikliku sõiduvahendi olemasolu. Ühistransport käib meie juurde harva.

Ettevõte pakub

Väljaõpet
Mitmekülgset ja huvitavat tööd nooruslikus kollektiivis
Konkurentsivõimelist, tulemustest sõltuvat töötasu

Tööpakkumise number
#343807

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
26. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
26. mai 2014

Iron Baltic OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb mototehnika lisavarustuse projekteerimise ja tootmisega. Meie tooted on populaarsed motohuviliste seas ning põhiosa toodangust läheb ekspordiks.

Vaata rohkem