Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #100901

TIG keevitaja

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd TIG keevitajale Soomes. Tegemist tuleb ka roostevaba terase keevitusega. Vajalik soome keele oskus suhtlus tasandil ja joonise lugemis oskus. tel. +372 52 62348 Kaido.

Ootused kandidaadile

Soome keele oskus suhtlus tasandil
Joonise lugemis oskus

Ettevõte pakub

Soodne palk kaks korda kuus
Majutus firma poolt

Tööpakkumise number
#100901

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
23. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
23. märts 2007

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem