https://www.cvkeskus.ee/184957

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #184957

Tig-keevitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööd pakkuda Tig-keevitajale Soomes(Turku laevaehitus). Keevitus ja õmbluste lihvimine. Töö algab esmaspäeval 05.10.09.


Ootused kandidaadile

Vajalikud tööohutus ja tuletöö kaardid.
Kasuks tuleb soome keele oskus.
Kasuks tuleb keevitussertifikaadi olemasolu.


Ettevõte pakub

Ettevõte pakub majutust ja palkka kaks korda kuus


Tööpakkumise number
#184957
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Tig-keevitaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!