Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197383

TIG keevitaja

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Keevitusseadmete häälestamine ja tööks ettevalmistamine
Sõlmede, konstruktsioonide, koostude koostamine, keevitamine, viimistlemine ja kontrollimine

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus TIG keevitajana
Jooniste lugemine
Mõõtmete ja tolerantside tundmine
Arvuti kasutamise oskus
Tehniline taip

Ettevõte pakub

Suurepärast võimalust oskuste arendamiseks
Kaasaegset tootmiskeskkonda
Oskustele vastavat töötasu
Regulaarset tervisekontrolli

Lisainfo

Kasuks tuleb inglise keele oskus
Kandideerimine ainult läbi CV Keskuse

Tööpakkumise number
#197383