Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200015

TIG KEEVITAJA

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

roostevaba detailide koostamine, keevitamine Tig keevitusega

Ootused kandidaadile

- kogemust antud valdkonnas;
- eesti keele suuline ja kirjalik oskus suhtlustasemel;;
- aktiivsust, kohusetundlikkust;
- tehnilist taiplikkust.

Kõik nõnudmised on kompromissitud nõudmised.

Ettevõte pakub

- Häid töötingimusi;
- Palka vastavalt oskustele.

Lisainfo

Töökoht asub Sauel.

Tööpakkumise number
#200015

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
16. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
16. juuni 2010

Temp Group Estonia OÜ kliendiks on aastast 2006 tegutsev roostevaba piirete ning raamide keevitusega tegelev ettevõte.

Vaata rohkem