Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #175660

TIG ja MMA torukeevitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökoht Lõuna-Soome kütuseümbertöötlemis kompleksis TIG ja elektrood torukeevitajale.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaat peab omama pikka töökogemust musta ja roostevabade terastorude TIG ja MMA keevituse alal. KANDIDAADIL PEAVD OLEMA KEHTIVAD TIG JA MMA EUROSERTIFIKAADID TORUDELE. Vajalik soome keele oskus suhtlustasandil.
Kasuks tulevad muude keevitus- ja metallitööde oskused, samuti inglise ja teiste keelte oskus.
Töölkäimist kergendab oma auto kasutus võimalus.

Ettevõte pakub

Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele.
Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

CV -S KINDLASTI TUUA VÄLJA TÄPSED TÖÖKOGEMUSED, TEHTUD TÖÖDE KIRJELDUSED, TÖÖKOHAD, KEEVITATUD TORUDE LÄBIMÕÕDUD, SEINAPAKSUSED JA MATERJALID NING LISAKS KAASA SERTIFIKAATIDE KOOPIAD.

Tööpakkumise number
#175660

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Brutopalk: Alates 12 €/tunnis
Kuulutus aegub:
23. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
23. märts 2009

Soome kontserni Barona tütarettevõte Barona Eesti OÜ tegevusvaldkonnaks on tööjõu rentimine ja vahendamine tööstus-, logistika-ja ehitusettevõtetele nii Eestis kui ka välismaal.

Vaata rohkem