Värsked tööpakkumised

TIG ja MMA torukeevitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 175660

Tööpakkumise number

175660

Töö kirjeldus

Töökoht Lõuna-Soome kütuseümbertöötlemis kompleksis TIG ja elektrood torukeevitajale.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaat peab omama pikka töökogemust musta ja roostevabade terastorude TIG ja MMA keevituse alal. KANDIDAADIL PEAVD OLEMA KEHTIVAD TIG JA MMA EUROSERTIFIKAADID TORUDELE. Vajalik soome keele oskus suhtlustasandil.
Kasuks tulevad muude keevitus- ja metallitööde oskused, samuti inglise ja teiste keelte oskus.
Töölkäimist kergendab oma auto kasutus võimalus.

Ettevõte pakub

Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele.
Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

CV -S KINDLASTI TUUA VÄLJA TÄPSED TÖÖKOGEMUSED, TEHTUD TÖÖDE KIRJELDUSED, TÖÖKOHAD, KEEVITATUD TORUDE LÄBIMÕÕDUD, SEINAPAKSUSED JA MATERJALID NING LISAKS KAASA SERTIFIKAATIDE KOOPIAD.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
23. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
23. märts 2009
Brutopalk:
Alates 12 EUR tunnis

Soome kontserni Barona tütarettevõte Barona Eesti OÜ tegevusvaldkonnaks on tööjõu rentimine ja vahendamine tööstus-, logistika-ja ehitusettevõtetele nii Eestis kui ka välismaal.