https://www.cvkeskus.ee/725517

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #725517

Tig ja Mig keevitaja Rootsi.

CVKeskus.ee klient
Rootsi
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajalik keevitada RV torud, erinevad diaametrid.

Toru seinad 2-4 mm.

Röntgen 

Vajalik koostada ja keevitada metallkonstruktsioone 

135-136 keevitus 


Ootused kandidaadile

Hea keevitamis- ja mõtlemisoskus.

Ei ole probleemi alkoholiga.

Ausus

 

B juhimisluba ja inglise keele oskus tuleb kasuks.


Ettevõte pakub

Head palka 

Erinevaidd objekte üle Rootsi 

Lugupidavust!


Tööpakkumise number
#725517
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Tig ja Mig keevitaja Rootsi.
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!