Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #310461

TIG alumiiniumkeevitaja Norrasse

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime kogemustega TIG keevitajaid tööle Norrasse. Keevitaja tööülesandeks on alumiiniumist ja roostevabast
terasest meresõidukite parandamine. Lisainfo töökoha kohta: www.aqualine.no

Ootused kandidaadile

  • Tehniline haridus ja jooniste lugemise oskus
  • TIG keevituse oskus, alumiinium ja roostevaba metall
  • Eelnev keevitustööde kogemus vähemalt 3 aastat
  • Hea inglise keele oskus
  • EU-pass

Ettevõte pakub

  • Palk heale spetsialistile 180 NOK tunnis
  • Majutuskulud 3000 NOK kuus
  • Maksud u 30%
  • Töölepingu kestus 3-12 kuud

Lisainfo

Palun kandideerige inglise keelse CV-ga kui võimalik. Enne CV saatmist palun veenduge et teie töökogemus on CV-s korralikult lahti kirjutatud. Üherealised CV-
d ei ole kandideerimisel edukad. Ilma kogemuse või keeleoskuseta ei ole mõtet kandideerida.

Tööpakkumise number
#310461

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2013

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Tööelu jõuvaru

Vaata rohkem