Kliendid meist

CV Keskusesse on koondunud suurim arv tööotsijaid ja tööpakkujaid üle Eesti. Oleme siiralt tänulikud kõikidele oma koostööpartneritele, klientidele ja kasutajatele, kuna tänu Teie panusele ja usaldusele oleme Eesti värbamisturul täna kindel turuliider ja kavatseme seda rolli ka edaspidi suure vastutustundega kanda.

Tänud kõigile Teile, kes tuletate meile aeg-ajalt taas meelde oma usaldust. Käesolevalt lehelt leiab CV Keskuse meeskond igapäevaselt motivatsiooni eesmärkide nimel edasi pürgida ja arendada Eesti populaarseimat tööportaali veelgi kasutajasõbralikumaks.

"Suur tänu! Nii asjalikku informatsiooni ei ole ma mitte kunagi saanud. Kui kõik konsultandid oleksid teie sarnased, siis vist töötuid ei oleks.“

Raul (Leidis töö tänu CV Keskuse värbamisosakonnale).

"Koostöö CV Keskusega on olnud ainult positiivne. Kiire reageerimine töötajate poolt, kasutajasõbralik veebikeskkond ning personaalne lähenemine on just see, miks Work & Travel OÜ teeb koostööd CV Keskusega ja seda kindlasti ka edaspidiselt.’’

Ketlin Jundas, Work & Travel projektijuht
Work & Travel vabad töökohad

"Kõigi minu personali vallas töötatud aastate jooksul olete esmakordne konsultant, kelle ühendusevõtud on sisukad ning oskuslikult kliendi kasu silmas pidavad. Tänan meeldiva koostöö eest!’’

Külliki Rannu, TNS Emor Küsitluspersonali juht

TNS Emor vabad töökohad

"CV Keskus on meie usaldusväärne partner olnud juba pikka aega. CV Keskus eristub suurepärase klienditeeninduse poolest – meie vajadusi võetakse arvesse ning leitakse operatiivselt mõlemale poolele sobivad lahendused. Teenuste kasutamine on lihtne ning professionaalne abi vaid telefonikõne kaugusel. Partner, kes hoolib ja keda võib usaldada, on kõige väärtuslikum."

Maarika Lember, Statoil Fuel & Retail Eesti AS Senior HR Business Partner

Statoil vabad töökohad

"CV Keskuse klienditeenindus on alati abivalmis ning toetav – koos leiame häid lahendusi. CV Keskus on meie põhiline elektroonilise otsingu kanal, kuhu paneme üles kõik oma tööpakkumiskuulutused, ning sealt leiavad tööotsijaid meid hõlpsasti üles."

Krista Laever, Kalev AS ja Põltsamaa Felix AS personalidirektor

Kalev vabad töökohad

"CV Keskuse teenindus on professionaalne, meeldiv ja kiire."

Contimer OÜ personali osakond

Contimer vabad töökohad

"CV Keskusega saame võtta rahulikult ja olla kindlad, et parimad kandidaadid tulevad just siit."

IF'i personaliosakond, If P&C Insurance AS

IF vabad töökohad

"Oleme saanud CV Keskuse konsultantidelt alati kiire, asjakohase ja professionaalse tagasiside. Kui oleme esitanud omapoolseid soove ja ettepanekuid, siis on neid alati arvesse võetud. "

Aivi Kullama, ABB AS Talent Acquisition Manager

ABB vabad töökohad

"CV Keskuses tasub olla, sest see on tööotsijate seas väga populaarne. Siin jääme paljudele meie valdkonna vastu huvi tundvatele inimestele silma. "

Kadri Hein, Transcom Eesti OÜ HRA

Transcom vabad töökohad

"Kui mul oleksid volitused, annaksin kindlasti "parim teenusepakkuja" karika CV Keskusele."

Sirli Sillaste, Viimsi Peetri Pizza juhataja

Viimsi Peetri Pizza vabad töökohad

"Tänu CV Keskuse kliendihaldurile hakkas meie kuulutus saama ka reaalseid hitte. Super teenindus!"

Kristjan Teder, Tallinna Üliõpilaskondade Ümarlaua juhatuse esimees

Tallinna Üliõpilaskondade Ümarlaua vabad töökohad

"Oleme Selveri personaliosakonnas CV Keskuse portaaliga rahul, sest kasutame kõige enam just seda keskkonda leidmaks meie kaupluseketti häid töötajaid. Küsimuste või probleemide tekkides on lahenduste leidmine olnud alati kiire, meeldiv ja sujuv. Loodame ka tulevikus head koostööd teha!"

Kristi Aasa, Selver AS Personalispetsialist

Selveri vabad töökohad

"CV Keskus on meie peamiseks partneriks personali värbamisel olnud juba aastaid. Nende trumpideks on suur aktiivsete tööotsijate baas, lihtne veebikeskkond kuulutuse lisamiseks ja kandideerijate haldamiseks. Personaalse halduriga leiavad ka kõige keerulisemad mured ja soovid kiire lahenduse."

Indrek Sarjas, AS G4S Eesti personalijuht

G4S vabad töökohad

"Usaldusväärne, toetav ja abivalmis partner personaliotsingutel."

Marko Ehrberg, Loo Autokeskus OÜ

 

G4S vabad töökohad

VIP tööpakkumised