Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #153031

Testsüsteemide tehnik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on tootmisseadmete ja töövahendte hoolduse ning remonttööde teostamine.

Ootused kandidaadile

* keskeriharidus
* mehhatroonikaalane haridus või elektrotehnika-, automaatika- ja mehaanikaalased teadmised
* inglise ja vene keele oskus
* kasuks tuleb soome keele oskus

* võimalust töötada rahvusvahelisse kontserni kuuluvas ettevõttes
* erialast koolitust nii Eesti siseselt kui ka väliselt
* sõbralikku meeskonda
* väljaõpet kohapeal
* korralikku töötasu

Tööpakkumise number
#153031

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2008
Kuulutus sisestati:
23. mai 2008

PKC Eesti AS on PKC Group OYj kontserni kuuluv ettevõte, mille põhitegevuseks on juhmeköidiste ja ühenduskaablite tootmine Skandinaavia juhtivatele auto- ja elektroonikatööstusettevõtetele. Ettevõte on jõudsalt arenev ja laienev ning praeguseks hetkeks on töötajate arv jõudnud ca 1300-ni. PKC Eestil on tehased Keilas ja Haapsalus.

Vaata rohkem